GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Dosor 12769544
nr 1276 9544
Dosor
+ skål, 4 delar, Asien. Höjd: 4-8, diameter: 7-12 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:29:34
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr